Smack Down Wwe Raw Forum Sitesi
Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) Uyeols10
Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :)

YazarMesaj
EdgeAndCmpunk

EdgeAndCmpunk

Rep Gücü : 38
Rep Puanı : 1

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) Empty
MesajKonu: Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :)   Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 6:33 pm

metin 2 us serveri kayıtını indirilişini videoya çektim ordan bakıp yapabilirsiniz Shocked

googleye videodaki gibi metin2-us yazıyoruz site açılınca sign up dersek kayıt oluruz. download a tıklarsak indiririz

şimdi downloada tıkladığımızda server 1 server 2 gelir onlara bakmayın download.comdan indirin tavsiye edlir ordan indirin video :

http://www.izlesene.com/video/oyun-metin2-us/1727599

resimli anlatım:

1. adım metin2-us yazıyoruz googleye resim:

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) 2120

2.adım sayfada Metin2 – Free Action MMORPG – Home yazana tıklıyoruz ilk çıkan yani

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) 2134

3.adım tıkladığımızda sayfada sign upa tıklıyoruz kayıt oluyoruz :

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) 2159

şimdi zurnanın zart dediği yer burası register yani kayıt olma yerini çeviri yapıcam santa

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :) 2196

1.si kullanıcı ismi
2.si şifre
3.sü şifre tekrarı
4.sü email adresi
5.si forum ismin
6.sı isteğe bağlı bilgi
7.gizlisoru
8.gizli sorunun cevabı
9.cu yukarıdaki kodu aşağıya yazcaksınız ama farklı olabilir resimdekinden
10.cu orda gözüküyo ama o kullanım şartlarını kabul ediyorum seçeneğidir

4.adım indirmek
zetn videoda çok net görülüyor

oyunun en iyi yanı 20 lwl e kadar av görevlerinden %100 exp geliyor

iyi eğlenceler

Metin 2 -us serveri kayıt ve indirme videolu anlatım + resimli anlatım bi girin derim :)
1 sayfadaki 1 sayfası